.

.

Marg Micro USB Конектор за Кабел Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Noetbook Полнење Кабелот Води За Удира од страна на д-Р Дес Победи Студио Над-Уво Слушалки Победи со DrDre

Marg Micro USB Конектор за Кабел Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Noetbook Полнење Кабелот Води За Удира од

DEN 58.32
Залиха

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.Marg Micro USB Конектор за Кабел Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Noetbook Полнење Кабелот Води За Удира од страна на д-Р Дес Победи Студио Над-Уво Слушалки Победи со Dr Dre Безжична На Уво Слушалки Чудовиште Безжична Bluetooth Headph.Marg Micro USB Конектор за Кабел Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Noetbook Полнење Кабелот Води За Удира од страна на д-Р Дес Победи Студио Над-Уво Слушалки Победи со Dr Dre Безжична На Уво Слушалки Чудовиште Безжична Bluetooth Headph.

R

Избор на клиент