.

.

Рака 3D Паричникот Случај за Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10 5G,Aoucase Ултра Тенок Фенси Насликани Магнетни Меки Силиконски Картичка Стојат СТП Кожа Случај со Црна

Рака 3D Паричникот Случај за Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10 5G,Aoucase Ултра Тенок Фенси Насликани Магнетни

DEN 1097.76
Залиха

Премиум 3 D Ефект Магнетни Паричникот Кожа случај само се вклопуваат за Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10 5 G.Ги опфаќа сите агли, вклучува покрена рабови.Анти-прашина, песок-доказ телефон случај, држи екран од гребење.Магнетни клип овозможува брз прицврстување и пристап, погоден потпирач ви овозможува да гледате видео записи или да пребарувате на веб.Паричникот случај со држачот за картички за да дејствува како погодно чанта со отстранлив wristlet рака и мулти картичка слотови вклучуваат на јие преку слот за I. D. Картичка, кредитна картичка, и пари за на движење на луѓето.Нашата Услуга - ве Молиме да купите со доверба, ние се сеќаваме на секој клиент.Ако најдете сите неисправни објектот или други проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време,откако ќе ја добиете вашата порака, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Пакет Содржина : 1 x 3 D Кожа Случај,1 x Слободни Црна Dual-користете Пенкало.Паричникот случај со држачот за картички за да дејствува како погодно чанта со отстранлив wristlet рака и мулти картичка слотови вклучуваат на јие преку слот за I. D. Картичка, кредитна картичка, и пари за на движење на луѓето.Ги опфаќа сите агли, вклучува покрена рабови.Анти-прашина, песок-доказ телефон случај, држи екран од гребење.Магнетни клип овозможува брз прицврстување и пристап, погоден потпирач ви овозможува да гледате видео записи или да пребарувате на веб.Направени од премиум СТП кожен паричник маска за да ги зачувате вашите пари или картички и Мека TPU кожата случај држи за вашиот телефон, нудејќи круг од работ заштита.На СТП Кожа флип опфаќа екранот на телефонот избегнување на гребнатини од ден на ден употреба.На количка за потпирачот функција обезбедува удобен рака-бесплатно гледање искуство.Нашата Услуга : ве Молиме купувачите со доверба, ние се сеќаваме на секој клиент.Ако најдете сите неисправни објектот или други проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време,откако ќе ја добиете вашата порака, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.

R

Избор на клиент