.

.

Mesee 20 Парчиња ХСС Мини Микро Вежба Малку Сет, 0.3-1.6 mm месо тело Пресврт Вежба Битови Прецизност Вежба DIY Комплет Ротари Рака Алатки Додаток

Mesee 20 Парчиња ХСС Мини Микро Вежба Малку Сет, 0.3-1.6 mm месо тело Пресврт Вежба Битови Прецизност Вежба DIY

DEN 191.76
Залиха

20 Различни Големина : 0.3 mm, 0.35 мм, 0.4 mm, 0.45 мм, 0.5 mm, 0.55 мм, 0.6 mm, 0.65 мм, 0.7 мм, 0.75 милиметри, 0.8 mm, 0.85 мм, 0.9 милиметри, 0.95 мм, 1.0 mm, 1.2 mm, 1.3 мм, 1.4 mm, 1.5 мм, 1.6 mm.Микро Мини Пресврт Вежби Битови, направен од високо-брзински челик, трајни и остри, мал дупчење отпор, чип отстранување проблеми.Доаѓаат со специјално дизајнирани кутија, пресврт вежби во секој големина имаат свои слот, држи битови безбедно место, и укина на вежба битови во исто време.Одлично за сите видови на накит DIY занает & часовници, исто така се идеални за машини, дома, дрво/пластични производи, електронски делови за поправка на работа, итн.Ве молиме Имајте на ум : Овој мини вежба битови поставите Не се погодни за обработка на челик, железо, камен, и други тврди работи.Mesee 0.3-1.6 mm месо тело Мини Микро Вежба Малку Сет Мал Пресврт Вежба Битови за Ротари Рака Алатка➤Мини Пресврт Вежба Малку Kit Made на високо-брзински челик, одлична изработка, постабилна и издржливи.➤Повеќе Sizes The ХСС микро вежба малку со 20 различни големини(0.3 mm-1.6 мм) може да се сретнат разни потреби во секојдневната работа.➤Лесно за Чување & Carry Comes со висок квалитет удар лиење складирање кутија, пресврт вежби во секој големина имаат свои слот.➤Широк Application The Мини Пресврт Вежба Бита може да се користи со моќ вежба во прецизно дупчење, одлична за електроника, PBC, занаети, накит, прецизност занаети, види поправка, модел одлуки, хоби работа, итн. СпецификацијаМатеријал : Висок-брзина Steel Size : 0.3 mm, 0.35 мм, 0.4 mm, 0.45 мм, 0.5 mm, 0.55 мм, 0.6 mm, 0.65 мм, 0.7 мм, 0.75 милиметри, 0.8 mm, 0.85 мм, 0.9 милиметри, 0.95 мм, 1.0 mm, 1.2 mm, 1.3 мм, 1.4 mm, 1.5 мм, 1.6 mm. Пакетот Вклучува20 x Микро Пресврт Вежба Битови .

R

Избор на клиент