.

.

Greenair CarAroma Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser #629

Greenair CarAroma Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser 629

DEN 239.76
Залиха

Покрива До 100 Sq Ft.Без Вода Бара.Користи До 10 Капки Масло.Се вклопува во стандардната автомобил 12 V приклучок. 3 рефил влошки вклучени.На Car Scent нежно disperses вашиот етерични масла во вашето возило да ви помогне да се подготват за ден напред или да се развивам, по добар ден на работа.Направете вашиот менуваат нешто да се погледне напред со Greenair Car Scent.

R

Избор на клиент