.

.

Valcatch 7.23 Нозе Селски Земја Дрво Мушка Гарланд Farmhouse Оркестарот Ѕид Виси Украси Boho Дрво Мушка String Дневна Соба Вратата Украс

Valcatch 7.23 Нозе Селски Земја Дрво Мушка Гарланд Farmhouse Оркестарот Ѕид Виси Украси Boho Дрво Мушка String

DEN 98.64
Залиха

Материјал : Направен од дрво монистра, совршена завршна акцент на вашиот дом оркестарот!.Тоа карактеристики различни декоративни дрвени зрнца, кои се распоредени во 3 различни мушка големини : 12mm, 16mm и 25мм.Лесно да се откажам : може да висат на дрво мушка farmhouse гарланд директно од каде сакате, бидејќи тие се веќе навој заедно со јаже, не мора да ги направи заедно со себе, едноставен и лесно да се работи, може и директно да се обеси на ѕидови, врати, mantels, дрвја или секаде каде што ви се допаѓа.Широка примена : Овој едноставен и круг мушка гарланд е совршен прилог на твоите дома декор,може да се обеси на елката, Божиќ камин, ѕидот за да се направи една весела атмосфера.Големина : 7.23 нозе.Опис : Материјал : Wooden Size : 7.23 feet Color : Како на сликата show Quantity : 1 x Дрво Мушка Garland Package се вклучени : 1 x Дрво Мушка Garland Note : големината на прирачникот за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од ±1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

R

Избор на клиент