.

.

СУМ alphamount Двоен Монитор Планината Стојат, Следење на Оружје за 2 Монитори, Висина Прилагодливи/Навалување/Вртливата/Ротација Гас Пролет Следи Рака за Екран до 27 Инч

СУМ alphamount Двоен Монитор Планината Стојат, Следење на Оружје за 2 Монитори, Висина Прилагодливи/Навалување/Вртливата/Ротација

DEN 791.76
Залиха

180° swiveling функција им овозможува на корисниците да го споделуваат екранот со нивните блиски ближен или на оној низ маса, правејќи го овој совршен за продажба и обука средини.Згора на тоа, еден двоен монитор планината може да се користи за две лица и кабел држач под рака е голем бонус.Лесна инсталација флексибилност со стегач или grommet монтажа.СПЕЦИФИКАЦИИ : .Планината tilts следи до 50° и надолу 35° и Тоа е висина-прилагодлив до 16.Прикажува може да биде индивидуално swiveled ±90° за да се добие оптимален агол на гледање. 【Одговара на Станот / Закривен Екран】 Достапен во менгеме база и grommet база.Нашиот монитор планината овозможува лифт и навалување функционалност за ергономски удобност и е дизајниран за да ви овозможи лесно позиција на вашата екранот за оптималната продуктивност.Компатибилен со прикажува со VESA модели 75 x 75/100 x 100mm.Биро-стегач и топ-преку монтажа хардвер се вклучени.На висока јачина на челик и алуминиум изградба гарантира траен квалитет.Повеќе монтажа висина можности, така што ќе добиете удобно гледање висина сте во потрага за.5" за да ослободите биро простор и може да се прошири напред до 18.【За навалување на столбот & Вртливата & Ротација】Напор корекција за премиум гледање, што го прави лесен за намалување на отсјај и да се најде совршен агол на било која висина.Интегриран кабел за управување им помага на контрола нередот да се задржи вашата работна станица уредни и tidy Displays може да биде индивидуално swiveled ±90° за да се добие оптимално гледање angle Rotate прикажува ±180° лесно да се префрлате помеѓу хоризонтален и во вертикален екран orientations The планината tilts следи до 50° и надолу 35° и Тоа е висина-прилагодлив до 16.На кратко, нашите гас-пролет прилагодливи articulating следи рака им овозможува на бескрајни следење на вредноста и непречено движење во која било насока за совршена работна позиција и повеќето удобно агол на гледање.Биро-стегач и топ-преку монтажа хардвер се вклучени. 【Подобрување на Работа Ефикасност】Зголемување на ефикасноста преку користење на повеќе екранот истовремено, елиминирање на toggling и назад меѓу документи и програми.Чувајте ги вашите кабел и додатоци на организиран и уреден.Компатибилен со VESA 75x75/100x100mm и прави да се ротира екранот за портрет на гледање на фотографии или документи. 【Мускулите Изглед】универзалната следи стојат работи, со LCD LED рамен криви екрани компјутерски монитори до 27 инчен со тежина капацитет на 14.Простор за заштеда на енергија и естетски дизајн го прави совршен за дом или канцеларија.

R

Избор на клиент