.

.

TONSEE 4Pcs Blackhead Смена Комплет Криви Blackhead Пинцети Комплет Pimple Comedone Extractor Алатка Поставите Третман за Blemish, Zit Попер

TONSEE 4Pcs Blackhead Смена Комплет Криви Blackhead Пинцети Комплет Pimple Comedone Extractor Алатка Поставите

DEN 83.28
Залиха

Сите алатки на blackhead смена комплет се направени од Нерѓосувачки челик.Можете безбедно да ја стерилизирате сите алатки без нив corroding или реагираат негативно Големина на : 7.09*2.44*0.79 инчи.Blackhead смена комплет може да помогне да се отстранат blackheads, акни и разни флеки.За да го задржи вашето лице го чисти и мазни наместо на третман во салон за убавина. 4 различни практични blackhead смена комплет помогне да се отстрани blackheads, акни и разни флеки да го задржи вашето лице го чисти и мазни без црвенило или лузна.Идеален за минимизирање на оштетување на кожата ефикасен начин да се отстрани blackheads.Blackhead Comedone Акни Blemish Смена Nipper Нерѓосувачки Убавина Tools.Сите алатки на blackhead смена комплет се направени од Нерѓосувачки челик.Можете безбедно да ја стерилизирате сите алатки без нив corroding или реагираат негативно.Blackhead смена комплет може да помогне да се отстранат blackheads, акни и разни флеки.За да го задржи вашето лице го чисти и мазни наместо на третман во салон за убавина.Идеален за минимизирање на оштетување на кожата ефикасен начин да се отстрани blackheads.Blackhead Comedone Акни Blemish Смена Nipper Нерѓосувачки Убавина Tools. 4 различни практични blackhead смена комплет помогне да се отстрани blackheads, акни и разни флеки да го задржи вашето лице го чисти и мазни без црвенило или лузна.Пинцети должина : 11.5 cm.Пирс на заразениот дел(акни) со остар акни Клип.Потоа нежно притиснете на заразениот дел со прстен крајот,се уверам заразениот дел е во рингот.Внимателно се движат на клип за да ги отстраните акните, по користење, чистење на кожата со кожата tonger, тогаш кожа може да се чувствуваат освежување, чисти, нежна и еластична.Blackhead Смена должина : 14 см.Се Однесува : Акни, Blackheads, Флеки.Акни игла должина : 12 см.Боја : Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Пол : Унисекс.Типот На Кожата : Акни-Склони На Кожата.Сите алатки на blackhead смена комплет се направени од Нерѓосувачки челик.Можете безбедно да ја стерилизирате сите алатки без нив corroding или реагираат негативно Blackhead смена комплет може да помогне да се отстранат blackheads, акни и разни флеки.За да го задржи вашето лице го чисти и мазни наместо на третман во салон за убавина Идеален за минимизирање на оштетување на кожата ефикасен начин да се отстрани blackheads Blackhead Comedone Акни Blemish Смена Nipper Нерѓосувачки Убавина Алатки Пакет вклучуваат : 1x Нерѓосувачки Blackhead Лицето Акни Место Pimple Смена Extractor Алатка Comedone 4 Pcs.

R

Избор на клиент