.

.

Sideboard Маса Троседот Нозе, Со Завртки Метал Круг Купот на Троседот Кабинет Мебел Нозе Гумени Нозе 5.5 cm / 7cm / 9cm Хардвер 4pcs / Set Мебел Нозете (Боја : 5.5 cm)

Sideboard Маса Троседот Нозе, Со Завртки Метал Круг Купот на Троседот Кабинет Мебел Нозе Гумени Нозе 5.5 cm / 7cm

DEN 867.84
Залиха

Новиот табела нозете кои се користат во стариот мебел може да ви помогне да заштедите пари, што е многу подобро отколку да се менува нов сет.Само една мала промена.База на дното лепак : црна.Висина : 5.5 cm / 7cm / 9cm.Површински третман : хром позлата.Можете да направите вашиот мебел имаат средновековен изглед.Одличен избор за дома декорација, DIY проекти, погоден салон кабинети, futon ноќни маси и љубов седиште софи.Карактеристики : 100% и висока quality Material : Iron Base дното лепак : black Height : 5.5 cm / 7cm / 9cm Surface третман : хром plating Suitable за троседот / кафе на маса / кабинетот / ТВ кабинет, итн.Производи вклучуваат : 4x Мебел legs16 x Завртка.

R

Избор на клиент