.

.

ИНА NK29/30 Игли Валчести Лого, Надворешниот Прстен и Ролери, Челичен Кафез, Отворен Крај, Масло Дупка, Метрички, 29mm ID, 38mm OD, Ширина 30мм, 15000rpm Максимална Ротациона Брзина

ИНА NK29/30 Игли Валчести Лого, Надворешниот Прстен и Ролери, Челичен Кафез, Отворен Крај, Масло Дупка, Метрички,

DEN 1160.88
Залиха

Радијална игли валчести со ознака за апликации со високи динамички и статични товари.ИНА произведува лагери за автомобилската и индустриски апликации.Иглата се цевките се изработени од преку прекалени, високо ниво на-јаглерод хром челик за издржливост и топлина толеранција.

R

Избор на клиент