.

.

LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи CAT7-2 позлатени CAT7 Рамен Ethernet 10 Gigabit Две-боја Плетенка Мрежа LAN Кабел за Модем Рутер LAN Мрежа, со Заштитените RJ45 Конектори, Должина: 0.5 m

LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи CAT7-2 позлатени CAT7 Рамен Ethernet 10 Gigabit Две-боја Плетенка Мрежа LAN

DEN 210.24
Залиха

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри, прекинувачи, рутери, DSL/Кабелски модеми, печ панели и други компјутерски мрежи апликации.Висок квалитет со разумна цена.Цел точната должина сакате. 1. Станот жица, мека и слободни да се наведнуваат.Жица тело има дебелина од 2,7 mm (со влакна mesh), силна затегнувачка цврстина, издржливост и нечистотија отпор.2. Усвојување на 32 A Јанг G кислород-free) бакарна диригент, ПВЦ надворешниот заштитени со алуминиумска фолија shield + кислород-free) бакарна диригент земјата штит, стабилен пренос, без капка.3. Стандард RJ45 позлатени интерфејс, машината го потиснува кристал шеф за да се обезбеди стабилен пренос на седум различни видови на 10 Gigabit брзина.4. Компатибилен со повеќето мрежни околини.5. Универзална RJ45 мрежен кабел интерфејс, погоден за сите видови на мрежна опрема, десктоп компјутери, лаптоп компјутери, паметни Телевизори, уреди, ТВ кутии, итн.Параметар : 1. Интерфејс тип : RJ45 x 2.2. Материјал : заштитените позлатени приклучокот, влакна ткаени мрежа покрива, ПВЦ надворешниот поклопец.Жица диригент е 32 AWG кислород слободни бакар.3. Производот се користи : Компјутер и да ги префрлите, центар, АДСЛ, рутер, модем ТВ set-top box и друга опрема линкови.4. Тежина : беа 25,5 g.

R

Избор на клиент