.

.

Ossion Гел за Бричење Јасно Крем и Nourisher

Ossion Гел за Бричење Јасно Крем и Nourisher

DEN 600.00
Залиха

Единица брои тип : Fl Мл.На гел за бричење ја храни кожата, ја штити природната влажност на кожата и нуди удобно бричат, го прави безбедно бричење во која било насока.Тоа го намалува отпорот во бричат и го остава на сечилото лесно планирам преку кожата.Ossion Гел за Бричење обезбедува побрзо отстранување со помалку износ во споредба со бричење креми, тоа обезбедува транспарентност, па можете да видите каде ножеви од вашиот жилет веќе помина низ.Нашите гел за бричење создава слој помеѓу ножот и на вашата кожа, заштитен од прекини, nicks, и што е најважно, жилет изгореници.Нема топла крпа првично е потребно. * ЈАСНО ГЕЛ за БРИЧЕЊЕ - Сакаат чиста, затворете ги избричат без гужва?Нашите гел за бричење е сосема транспарентен, па лесно можете да видите кои места на кожата веќе се избричи. * Ја ШТИТИ ВАШАТА КОЖА - Нашите иритација-слободен формула е погодна за сите типови на кожа.Тоа создава заштитна бариера помеѓу вашиот нож и вашата кожа да се заштитат од nicks, посекотини, и жилет изгори. *.ИНТЕНЗИВНО НАВЛАЖНУВАЧКИ - Пост-бричат, вашата кожа ќе биде оставен touchably совршено мека и мазна. *.ОСВЕЖУВАЧКИ МИРИС - Изберете од 3 мириси : Земјата, Венера, или Јупитер.Секој мирис е загарантирана да ви го подигне расположението и ревитализирање на вашите сетила, како што се избричат * УЖИВААТ МАЗНА ИЗБРИЧАТ - заслужуваат висока-квалитет гел формула која што ќе се врши како што ми вети.За крајната бричење искуство, да ја додадете нашата јасно гел за бричење на вашата количка.

R

Избор на клиент