.

.

Изолирани Од Не 'Рѓосувачки Челик Пиво Првенство, Од Не' Рѓосувачки Челик Кригла Пиво Корејски Нерѓосувачки Челик Двоен Слој Ресторан Вода Стаклена Кригла Пиво Каф

Изолирани Од Не 'Рѓосувачки Челик Пиво Првенство, Од Не' Рѓосувачки Челик Кригла Пиво Корејски Нерѓосувачки Челик

DEN 2056.80
Залиха

Издржливи Нерѓосувачки Челик Кригла Пиво : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, и удобно да се одржи.Лесен за Чистење : Внатрешно огледало полиран, многу погодна за кампување, одмор, канцеларија, итн.Нерѓосувачки Челик Кригла Пиво Обновливи : Тоа може да се користи секој ден и наскоро ќе стане вашиот суштинско значење избор за пиење вода, пијалаци, сируп, пиво или други пијалаци.Нерѓосувачки Челик Кригла Пиво Материјал : 304 двоен слој од не ' рѓосувачки челик, брусен од надвор и внатре, полиран и текстура.Стабилна Нерѓосувачки Челик Кригла Пиво : На конкавна конвексни дизајн на дното на кафе прави сместување постабилна.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи, и удобно да се одржи. 2. Внатрешно огледало полиран, многу погодна за кампување, одмор, канцеларија, итн. 3. Тоа може да се користи секој ден и наскоро ќе стане вашиот суштинско значење избор за пиење вода, пијалаци, сируп, пиво или други пијалаци. 4. 304 двоен слој од не ' рѓосувачки челик, брусен од надвор и внатре, полиран и текстура. 5. На конкавна конвексни дизајн на дното на кафе прави сместување постабилна.Спецификација : Предмет Тип на : Нерѓосувачки Челик Кригла Пиво Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Капацитет : 260ml Тежина : Околу.160g / 5.6 мл Производ Големина : Прибл.7.5 x 9.5 cm / 2.95 x 3.74 во Пакет Листа : 1 x Нерѓосувачки Челик Кригла Пиво.

R

Избор на клиент