.

.

50pcs Тед Ласо Налепници за Лаптоп,Кул Забава НАС ТВ Шоу Налепници Естетски Винил Налепници Водоотпорен Трендовски Decals за Шише за Вода Скејтборд Телефон Весник Брани

50pcs Тед Ласо Налепници за Лаптоп,Кул Забава НАС ТВ Шоу Налепници Естетски Винил Налепници Водоотпорен Трендовски

DEN 134.16
Залиха

Високо квалитетни ПВЦ винил водоотпорен налепници ,Тед Ласо Налепници-Size : Околу 1.18-2.36 инчен секој.Вие ќе примите симпатична налепници обрасци можете да го видите во сликите.Откине нема остатоци, може да бидат сигурни да го користите.Вие ќе примите симпатична налепници обрасци можете да го видите во сликите.Кул налепници Екстра трајни винил Направен, кој е водоотпорен функција, здрав и силен лепило.Лесно да се отстрани и да не ја напушти која и да остатоците зад себе.Боја тешко згаснува надвор, вие само треба да ја користите вашата имагинација и да се создаде дела со нашите винил графити decals!.Шише за вода налепници како Ден на Мајката и на Таткото Ден подароци.Украси за персоналните Ден на Мајката и на Таткото Ден картички.декорација материјали за семејството да се остане дома и на отворено.Совршениот персоналните DIY на ви благодариме картички,покана писмо плик.Совршен роденден подароци за тинејџерски девојки деца,VSCO девојка налепници.Симпатична налепници за вода bottles,Hydro Flasks,Laptop,Yeti,Tumbler,Skateboard,Cooler,Bumper,Helmet,Car,Bike,Motorcycle,Notebook,Tablet,one,Snowboard,Folders,Journal,Scrapbooking,Luggage,Fridge,Windows,Desk,Соба и мебел и др.По-продажбата на заштита : Ако мислите Дека Нашите Производи се користат или се оштетени, ние 100% Пари Гаранција за враќање.Ако имате други прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви даде задоволителни во рок од 24 часа.Добредојдовте на YYDMSK!Ние нудиме Висок Квалитет на вода доказ винил налепници за сите возрасти!Име : Тед Ласо Налепници 50pcs Материјал : ПВЦ 1) Колку налепници се има во ова поле? 50 налепници. 2) Што се моделите на ова поле се на налепници?На налепницата на моделот и големината сте примиле е ист како оној што е прикажано на сликата. 3) Каде што може да налепници се применува?Погоден за сите рамни површини.тие се погодни за waterbottles,фрижидери,мобилни,телефони,влошки,лап-топ компјутери,лаптопи.snowboards, велосипеди, автомобили, и се друго што можете да си замислите. 4)Како да го користите? 1.Мислам дека за тоа од каде што сакате да го залепите 2.Ја исчистите површината на објектот 3.Откине дното хартија 4.Цврсто се држи на налепница на површината на објектот, оставајќи нема празнините 5.Ако не е правилно вметнат,Можете да ја раскинам и ставете го повторно Карактеристики : Водоотпорен Налепници Дебели и Издржливи Сјајна и Светла Заштита од Сонце и Водоотпорен Држи Постојано Без Остатоци.

R

Избор на клиент