.

.

Milageto 2 парчиња 5/16 Количка Предни Тркала Ролки Рициново Резервен Дел Алатка 6

Milageto 2 парчиња 5/16 Количка Предни Тркала Ролки Рициново Резервен Дел Алатка 6

DEN 2040.00
Залиха

тешка должност, носат-отпорни, мазна, тишина.Високо Квалитетен алуминиумски и АБС материјал, трајни производи за употреба.Слободен воздух, стоп за пункција.Совршен за повеќето рачни колички коли предните тркала, одење сида.Брз минимална.Опис : - Слободен воздух, стоп за пункција - Брз минимална - Високо Квалитетен алуминиумски и АБС материјал, трајни производи за употреба. - тешки, носат-отпорни, мазна, тишина - Совршени за повеќето рачни колички коли предните тркала, одење сида - Топка лежишта користење во сите зглобови, носи максимум вчитување капацитет и долг работен живо - Доаѓаат со завртки, лесно да се инсталира и да се отстранат - Материјал : ABS + Алуминиумски - Големина : 6 инчен; - Имајќи Дијаметар : прибл. 0.8 cm (5/16 инчи)Пакетот Вклучува : 2x Количка Тркала Replacements Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

R

Избор на клиент