.

.

10 Парчиња! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Портокал Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница Recycle Bin

10 Парчиња! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Портокал Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly.

DEN 1840.80
Залиха

Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки. 10 Парчиња!Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓубре.Направени за Тешки го Користите Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.ПОГОДЕН ЗА СТАНБЕНИ ИЛИ КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА – големина одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Во случај да не сте задоволни со вашата нарачка, ние нудиме 30 ден парите назад.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ - пластични отпадоци капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Целокупната Димензии : Висина 31 1/2 Инчи Горниот Дијаметар 24 Инчи Капацитет 44 Литри.Го користите овој пригоден ѓубре може да се подобри чистота во која било област!.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА - ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Мазните површини на кошница кантите направи за чистење полесно и поефикасно одржување.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес и се грижи ова може да траат со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора.

R

Избор на клиент