.

.

balacoo 3Pcs Аквариум Cleaning Tool Риба Резервоарот Агол Сунѓерот Scrubbers Чистење со Четка Чакал Алги Почиста Scraper Scrubber Подлога Прилагодливи Долга Рачка Аквариум Почиста

balacoo 3Pcs Аквариум Cleaning Tool Риба Резервоарот Агол Сунѓерот Scrubbers Чистење со Четка Чакал Алги Почиста

DEN 270.96
Залиха

2 различни димензии, можете да изберете на слобода според големината на рибата тенкови.Ергономски се справи, не се лизга и удобни, ви даде подобро користење на искуство.Двете страни може да се користи за лесно и длабоко чистење.Премиум материјалот, силни и издржливи, не е лесно да, лесен за употреба.Сунѓерот четка, лесна за scrape тврдоглав алги, но не е лесно да се нула када.Опис си уште се загрижени дека алги на вашите риби резервоарот не се?Ако е така, нашите чистење со четки се внимателно подготвени за вас.Тие може да се исчисти полето за алги и други тешко да се постигне места и ги споделите со вашите риби резервоарот почиста.Карактеристики Боја : Избрани Боја Материјал : не ' Рѓосувачки челик, пластика, сунѓерот 47cm Големина на Четката : Прибл. 47cm Пакет Вклучувајќи 3 x Риба Резервоарот за Чистење со Четки.

R

Избор на клиент