.

.

Генерички Мини HD Дигитални Безжични Микроскоп Рачни со LED Светла Електрони за Деца Возрасни PC Кожата Набљудување во затворен простор на Отворено Употреба Почетниц

Генерички Мини HD Дигитални Безжични Микроскоп Рачни со LED Светла Електрони за Деца Возрасни PC Кожата Набљудување

DEN 1295.76
Залиха

- Монтажни дизајн : тежината на производот е лесен, лесен за носење, во комбинација со кој се одвојува база може во 1 X-400 X исправена микроскоп, може да се земе тоа на отворено за да ги користите.На капацитетот на батеријата на микроскоп е 700m Ah, батерија со капацитет од микроскоп стојат база е 2000m Ah.Удобен : Овој дигитален микроскоп стојат врска со компјутери и мобилни телефони преку WIFI, складирање на фотографии и видеа во склопот.Работата време зависи од користење на специфични начини. - Висока-квалитет : микроскоп база опремени со LED извор на светлина која е променливо со 7 бои, мулти-ниво на приспособување, зачувување на времето на рачно боење чекори, исто така, може да се користи во темна околина да се набљудуваат јасно, ви даваат подобра искуство.На капацитетот на батеријата на микроскоп е 700m Ah, батерија со капацитет од микроскоп стојат база е 2000m Ah.87inches Package Вклучува : Едноставен Сет : 1x Микроскоп Еден Дел; 1x Тип-C Полнење Кабел.Компактна Големина : Овој микроскоп е многу погоден за деца да се користат, во мали димензии, лесна за носење, без комплицирана операција, вие само треба да се сврти knob за да зумирате и одзумирате, која е многу погодна и за почетници. - Удобен : Овој дигитален микроскоп стојат врска со компјутери и мобилни телефони преку WIFI, складирање на фотографии и видеа во склопот.

R

Избор на клиент