.

.

Вечен Флинт Натпревар, Постојан Натпревар Шише Настроената Метал Keychain, Обновливи Опстанок Оган Стартер Полесни, Итен Водоотпорен Напаѓач Се Држиме За Полнење

Вечен Флинт Натпревар, Постојан Натпревар Шише Настроената Метал Keychain, Обновливи Опстанок Оган Стартер Полесни,

DEN 288.48
Залиха

ОРИГИНАЛНИОТ УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Мулти-цел копче синџир multitool интегрирани со тапи метал натпревар полесни, пивско шише настроената, и EDC keychain.РАЗНОВРСНА КОМУНАЛНИ МУЛТИ-АЛАТКА : Ова keychain е совршена алатка, како што комбинира комунални услуги и погодности, кои го прават тоа мора да се има пешачење или кампување опрема за лов, патуваат и други активности на отворено.Работи подеднакво добро, дури и кога е влажно или ладно.ИЗДРЖЛИВИ : На флинт стартер и прилагодливи памук може да издржи најмалку 10.000 штрајкови.Премиум квалитет магнезиум core напаѓач и 100% водоотпорни.ПОПОЛНИ СО ПОЛЕСНИ ТЕЧНОСТ : најдобар полесни течност е или Ronsonol Полесни Течност.На keychain бродови без полесни течност, но 4 мл шише лесно може да се добијат на интернет или во повеќето музичките продавници и бензински пумпи.Полека се претвори полесни течност наопаку да се наполни гориво контејнер за 3/4 целост.КЛИЕНТ СВЕДОШТВА : "Една ноќ го истрча на оган во моето традиционално полесни за време на патот патување, но бидејќи јас не имаат Вечен Флинт Натпревар знам дека никогаш нема да го имате тој проблем повторно.".

R

Избор на клиент