.

.

Hickory Хардвер P3330-CH 1-1/4-Инчен ненадејно да се појави на Кабинетот Knob, Хром

Hickory Хардвер P3330-CH 1-1/4-Инчен ненадејно да се појави на Кабинетот Knob, Хром

DEN 150.96
Залиха

Хром.Плоштадот.Ненадејно да се појави на собирање.Плоштад : 1-1/4 инчи.Sq : 1-1/4 инчен p : 1-1/4 инчи.Хром Финиш.Монтажа Хардвер Вклучени.Ненадејно Да Се Појави На Собирање.Опис на производот Често се карактеризира со чисти, елегантни линии.Означени со цврсти бои, главно се исклучени neutrals или храбар гроздови на боја.Акцент на основните облици и форми.Од Производителот Често се карактеризира со чисти, елегантни линии.Означени со цврсти бои, главно се исклучени neutrals или храбар гроздови на боја.Акцент на основните облици и форми.

R

Избор на клиент