.

.

Персоналните Сребро-Обложено Срцето Накит Keepsake Кутија со Сопствени Врежани Крст и Порака за Бебе Крштевањето, Крштевки, Посветеност Подарок за Девојки

Персоналните Сребро-Обложено Срцето Накит Keepsake Кутија со Сопствени Врежани Крст и Порака за Бебе Крштевањето,

DEN 718.08
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Ги нејзините убави накит безбедно и организирано во ова срце-во облик на сребрен тон накит кутија.Оваа специјална кутија мерки 3.5" x 3.5" x 1.625 и е наредени со мека како е да се спречи гребнатини на нејзиниот keepsakes.ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА ВКЛУЧЕНИ – Engrave капакот со име и датум без дополнителни трошоци.Нашите дијамант-совет engraver гарантира дека вашата порака е убаво прикажува на екранот.Кликнете на "Прилагодите Сега" за да го персонализирате вашиот накит кутија со име и датум.Со оваа скрипта фонт, само првата буква во името ќе бидат напишани со големи букви.Ве молиме потврдете сите информации да бидат врежани како прилагодено производи не се подобни за враќање.KEEPSAKE ПОДАРОК –Безвременски keepsake подарок за крштевање, крштевки, посветеност, или христијанска верска подарок.Значајно подарок со личен допир за бебиња, години, или девојчињата да се сеќавам на нивните посебни крштевањето ден.БЕЗБЕДНОСТ – Ние ја преземе безбедноста сериозно и го направивме тоа со безбедноста на ум.Безбедност на возраст оцени за 0 години и нагоре.НАКИТ KINKI - Таа ќе љубов инспирирачка парче jewery со оваа посебна кутија.Проверете нашата продавница да се види нашата колекција на стерлинг сребрен накит - а Keepsake таа ќе богатство засекогаш!.Убава сребро-обложено срцето накит кутија за чување keepsakes.Персоналните врежани порака е вклучена на капакот со име, иницијали, лопез и од неодамна, или специјална порака без дополнителни трошоци до 4 линии.Нашите дијамант-совет engraver гарантира дека вашата порака е убаво прикажува на екранот.Ова е наредени така што ќе го заштити нејзиниот накит од гребнатини.Посебен личен подарок за крштевање, крштевки, или посветеност посебни религиозни подарок.На keepsake таа ќе богатство засекогаш!.

R

Избор на клиент