.

.

Anyray A1884Y (1)-Сијалица 50W MR16 EXN Халоген Поплава Светилки 12V 50 Вати 12-Volts Светилка

Anyray A1884Y (1)-Сијалица 50W MR16 EXN Халоген Поплава Светилки 12V 50 Вати 12-Volts Светилка

DEN 47.76
Залиха

(1)-Сијалица 50 W MR16 EXN Халоген Поплава Светилки 12 V 50 Вати Anyray A1884 Y.GU5.3 Bi-Pin на База (2-Pin) и (5.3 mm Милиметри помеѓу Игли). 12 Volts , Топло Бела , Боја Температура 3000 K.Употреба : Дом, Канцеларија, Ресторани, Училишта , Продавници , Пејзаж , Продавници.Висока Осветленост и Енергетски ефикасни сијалица / Anyray. (1)-Сијалица на 50w MR16 FL36 12 V FG Светилки 50 W 12 Volts Волфрам Халоген Tru-Целта MR16 СТАНДАРД УВ-Стоп Капсула со Предно Стакло, Axial Филамент, Dichronic Рефлектор GU5.3 Bi-Pin на База Поплава Зрак EXN , со Предно Стакло.База GU5.3 2-Pin Зрак Агол (Сте.) 36 Зрак се Шири Поплава FL Сијалица Тип Халоген Светилки во Боја Температура 3000 К Дијаметар (2 инчи ) Севкупната Должина (во)1.75 Живот (Часови) 2500 H Форма MR16 Напон 12 V Wattage 50 W.

R

Избор на клиент