.

.

Ladieshow ПВЦ Ролна Лента Гранка се Врзуваат Појас за Градина Parafilm Мито Растителни Плодови на Дрвото Може да се користи заедно со челик стап

Ladieshow ПВЦ Ролна Лента Гранка се Врзуваат Појас за Градина Parafilm Мито Растителни Плодови на Дрвото Може да

DEN 243.36
Залиха

Одлично за младиот и надежен и калемење, погоден за pecans, ореви, цитрус, одлична за авокадо, камен, овошје итн.Користење на калемење филм во голема мера го намалува трошоци за работна сила и ја зголемува стапка на преживување на садници.Штета за калемење дел на растението.Висок квалитет biodegradation во сонцето, нека воздух преку.Може да се користи заедно со челик стап, кој е од корист за растот на калемење растенија.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, цврсти и издржливи.Спецификација : Материјал : ПВЦ Боја : Зелена вкупна должина : Околу. 45m / 147.6 ft Ширина : Прибл. 2.4 cm / 0.9 инчен Дијаметар : Прибл. 10см / 3.9 инчен Пакет Листа : 1 x Мито лента Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

R

Избор на клиент