.

.

KAPUCTW Ѓердан Транспарентен Airbag за Samsung Галакси A22 4G Случај 6.4 - Моден Јасно TPU Мобилен Crossbody Телефон Мобилен Капакот на Држачот со Папочната Врвка за Врат Lanyard, Заштитна

KAPUCTW Ѓердан Транспарентен Airbag за Samsung Галакси A22 4G Случај 6.4 - Моден Јасно TPU Мобилен Crossbody Телефон

DEN 215.76
Залиха

На TPU анти-шок силикони рамка останува чиста и свежа, и не ќе бојата со текот на времето.Паметен телефон синџири се моден додаток за лето.Производите, според тоа, може да претставуваат помали разлики помеѓу нив.Тоа е многу отпорни, не апсорбира влага/odourless, сува. Практична Crossbody Дизајн : кабелот има вкупна должина од 160 см.Пакет содржи : 1 x, Samsung Galaxy A22 4 G Јасно Транспарентен Случај+ 1 x Crossbody Ѓердан Рака Lanyard.Спојување технолошки savviness со прецизност и едноставноста, на KAPUCTW СЛУЧАЈ е лесен, минимално, и удобен телефон ѓердан.На високо-квалитетни ППМ мозок е достапен во широк спектар на бои, и ќе заврши со елегантен месинг акценти.Без разлика дали е за танцување, готвење, на работа, или во одење, на KAPUCTW СЛУЧАЈ е корисно за ситуации кога се hands-free е потребно.Можеби немате џебовите, или сте склони кон губење на вашиот имот, тогаш KAPUCTW СЛУЧАЈ е неопходен додаток кој ја држи вашиот паметен телефон безбедно.Флексибилни и издржливи, овој додаток кој помага во секојдневниот живот со стил и практичност, удобно прилагодување на секое движење момент.тоа може да се прилагоди за да ја саканата должина флексибилно.Ние не може да гарантира интегритетот на вашите индивидуални паметен телефон. Монтажни Синџир Рака : кабелот е произведен од стабилна најлон и метал шарки е направен на златно-обоените месинг.Ве молиме да користите заштита.И кога е време за фотографии, телефонски повици, или објави, пристап до вашиот телефон е инстант, како KNOK СЛУЧАЈ е прикачено на вашето тело. Високо Квалитетен Материјал : Убав дизајн и јасен случај ви овозможува да уживате во гледањето на бојата на вашиот телефон.Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.Така можете да го носат овој lanyard случај околу вашиот врат или crossbody,вашиот Телефон е секогаш безбедно со вас.На KAPUCTW СЛУЧАЈ на промени како што се справи со нашиот најголем користи сопственост.Лесни со подебели шок апсорбирање на рабовите, со што се заштитени со вашиот Телефон.Изберете ја вашата омилена јаже да го красат на вашиот телефон. Избор на боја јажиња за да изберете од.Дизајниран со исти дупка и метален прстен на копчето на случајот.ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за мали деца.Детали : - ППМ кабелот : силен и отпорен на оштетувања од вода, лесни и издржливи - Месинг : висок квалитет на месинг акценти со мазна завршница - Анти-шок стабилна случај TPUX Рака : 160cm долго.Ве молиме забелешка : ѓердан се собраа во со рака.

R

Избор на клиент