.

.

LifeSupplyUSA Фитил Филтер Замена Компатибилен со MAF2 Emerson MoistAIR и Noma Дел #EF2

LifeSupplyUSA Фитил Филтер Замена Компатибилен со MAF2 Emerson MoistAIR и Noma Дел EF2

DEN 1074.48
Залиха

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Ова е замена овлажнител филтер.Секој Филтер е направена со високо-квалитетни компоненти за подобро долговечност, животен век до 3 месеци.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Ова е замена овлажнител филтер.Секој Филтер е направена со високо-квалитетни компоненти за подобро долговечност, животен век до 3 месеци.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Emerson МА-0600, 0800, 80000 (MAF2); Moist Air Модел #'s MA0600, MA0601, MA0800, не се потребни алатки.Едноставно отстранете ја и заменете од вашиот овлажнител единица кога е потребно.За максимална ефикасност, препорачливо е да го замени филтер на секои 2-3 месеци (зависи од квалитетот на воздухот и го користат).Навлажнувачи се користи за да додадете влага на воздухот, особено во суви сезони.Почне да живее повеќе удобно сега, со замена на филтри со Life Supply USA.Ако страдаат од астма, суво грло & уста, или сува кожа - го замени вашиот овлажнител редовно со висок квалитет замена дел.Life Supply USA филтри се издржливи и ефикасно, и со нашите конкурентни цени, нема потреба да се купи на ОЕМ филтер!.Ова е високо квалитетна замена на дел од Life Supply USA, исклучиво за продажба од страна на Life Supply USA.Ова не е ОЕМ производ.Секој бренд имиња или логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на било кој бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.Важно : Тоа е неопходно за да се промени овлажнител филтри редовно да се спречи нечистотија/остатоци start-up внатрешноста на единицата.Филтер е само компатибилен со моделите наведени.

R

Избор на клиент