.

.

Prettyard Аквариуми Воздух Камен, Риба Резервоарот Bubbler, Меур Diffuser за 4mm Авиокомпанија Црево, Воздушна Пумпа Додатоци

Prettyard Аквариуми Воздух Камен, Риба Резервоарот Bubbler, Меур Diffuser за 4mm Авиокомпанија Црево, Воздушна

DEN 811.20
Залиха

Големина : Топката Форма (Кол : 0.98 инчен/25мм); Стандардни влезот со надворешен дијаметар : 5mm се прилагодат на 4-5мм воздух цевка. (Ве молиме исто така можете да најдете повеќе мерење детали на сликата).Специјален дизајн го прави лесно да бидат скриени во вашиот аквариум или други риби резервоарот меур украси.Материјал : Направен од висок квалитет на безбедно, перат материјал и пластика за долго време се користи, еко-пријателски, без мирис, 100% се бесплатно од токсини.Ултра-мали воздушни дупки распуштање повеќе кислород во водата и пукна мирно на површината на водата.Широко се применува : Погоден за hydroponic системи, езерца, аквариум риби тенкови, помагајќи им го продолжи животот на вашиот аквариум средина.Одличен додаток за вашите риби резервоарот, воздушна пумпа, воздух цевка.Совети : Впие камен бар целосно во вода во текот на 2 часа пред употреба.За подобра врска, пред да го користите, ве молиме влажни конектор и аквариум цевка за да се добие лесно да се инсталира.Ве молиме да се осигурате приклучоците имаат дупка на целиот пат низ. "Pretty One World" е овластено од страна на бренд : Prettyard(Регистрирани на Обединетите Членка).Големина : Топката Форма (Кол : 0.98 инчен/25мм); Стандардни влезот со надворешен дијаметар : 5mm се прилагодат на 4-5мм воздух цевка. (Ве молиме исто така можете да најдете повеќе мерење детали на сликата).Специјален дизајн го прави лесно да бидат скриени во вашиот аквариум или други риби резервоарот меур украси.Материјал : Направен од висок квалитет на безбедно, перат материјал и пластика за долго време се користи, еко-пријателски, без мирис, 100% се бесплатно од токсини.Ултра-мали воздушни дупки распуштање повеќе кислород во водата и пукна мирно на површината на водата.Широко се применува : Погоден за hydroponic системи, езерца, аквариум риби тенкови, помагајќи им го продолжи животот на вашиот аквариум средина.Одличен додаток за вашите риби резервоарот, воздушна пумпа, воздух цевка.Совети : Впие камен бар целосно во вода во текот на 2 часа пред употреба.За подобра врска, пред да го користите, ве молиме влажни конектор и аквариум цевка за да се добие лесно да се инсталира.Ве молиме да се осигурате приклучоците имаат дупка на целиот пат низ.Здраво, драги.Било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате прво.Јас ќе се обидам во моја моќ за да им помогне да се справат со своите проблеми во кратко време штом се прима вашата порака.

R

Избор на клиент