.

.

Усна Пумпа Уред Силикони,Преносни Топла Цреша Облик На Усна Plumping Подобрувач Усна Подобрување На Plumper Брз Уред Убавина Алатка

Усна Пумпа Уред Силикони,Преносни Топла Цреша Облик На Усна Plumping Подобрувач Усна Подобрување На Plumper Брз

DEN 96.96
Залиха

●●●Инстант дебели усни - Алатка дизајнирана да го подобри изгледот на вашите усни и да се направи тоа plumper во само неколку минути. ●●●Безбедно и практично - едноставен, брз и безболен, и привремено го поправат за да се постигне целосни усните, без потреба за скапи инекции и хемикалии.Нема несакани ефекти. ●●●Високо-квалитетни материјали Изработени од еко-пријателски, трајни, и храна одделение силиконски и PVC кои е и противалергиски.Карактеристики симпатична вазна во облик на дизајн. ●●●За сите усните форми - Донесува усна-shaping технологијата и прирачник рачна пумпа за вшмукување да се постигне неверојатни ефекти. ●●●Долготрајни - Едноставно кажано отворањето на устата и цицање полека во 15-30 секунди интервали.Трае околу два часа.Преносни - Компактни димензии, лесна за носење, може да се користи во секое време секаде.Силиконски Усни Plumping Подобрувач,Усна Plumper, Усните Подобрувач Plumper Алатка, Брз Pout Устата Tool Fuller И Sexier Усни Во Минути!Добиете претрупан pout веднаш без инекции или хемикалии со Силиконски Усни Plumping Подобрувач!Тоа е комбинација на напредни усна-shaping технологијата и прирачник рачна пумпа за вшмукување за подобрување на усна изглед.Направени од високо-квалитет со силиконска, овој пренослив симпатична вазна во облик на plumper е еко-пријателски, противалергиски.Тоа трае само неколку минути да се направи, но нуди долга-трајни резултати.Добиете погуста, поздрав усни во секое време!HIGHLIGHTSInstant дебели усни - Алатка дизајнирана да го подобри изгледот на вашите усни и да се направи тоа plumper во само неколку минути.Безбедно и практично - едноставен, брз и безболен, и привремено го поправат за да се постигне целосни усните, без потреба за скапи инекции и хемикалии.Нема несакани ефекти.Високо-квалитетни материјали Изработени од еко-пријателски, трајни, и храна одделение силиконски и PVC кои е и противалергиски.Карактеристики симпатична вазна во облик на дизајн.За сите усните форми - Донесува усна-shaping технологијата и прирачник рачна пумпа за вшмукување да се постигне неверојатни ефекти.Долготрајни - Едноставно кажано отворањето на устата и цицање полека во 15-30 секунди интервали.Трае околу два часа.Преносни - Компактни димензии, лесна за носење, може да се користи во секое време секаде.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Храна-одделение ПВЦ силициум gel Length : 8 cm Mouth дијаметар : 4.2 cm Color : Pink Product Вклучува : 1 x Силиконски Усни Plumping Зголемување.

R

Избор на клиент