.

.

Очила Храмот Крајот Совети Меки Силиконски Анти Лизга Чорапи Замена за Eyeglass Тенка Рака Опфаќа 5 Парови

Очила Храмот Крајот Совети Меки Силиконски Анти Лизга Чорапи Замена за Eyeglass Тенка Рака Опфаќа 5 Парови

DEN 143.76
Залиха

[СИЛИКОНИ ОЧИЛА УВО ЗАФАТ] Очила силикони уво зафат.Меки, се водат и супер лесен, удобен за носење, и лесно да се инсталира/repair. [АНТИ-ЛИЗГА ДИЗАЈН] Спречи вашите очила од на лизгање, очила за поправка комплет е одлично за работа, секојдневно се носат, или активности на отворено. [ГОЛЕМИНА НА ОЧИЛА РАКА ЗАМЕНА ОПФАЌА] Внатрешна дупка со Дијаметар : 0.039 инчен/1mm(рамен уста), нога ракавот е способен да подножјето на јадрото со дијаметар од 0.03 инчен-0.07 инчен (квадрат или круг).Се користи за краток слепи очила очила за сонце нозе/wireframe храмови. (На уста е многу мал имате подобра мерка вашите очила рака дијаметар димензија пред цел). [ШАРЕНИ EYEGLASS УВО ПЕРНИЦИ] Тие се 5 бои, црна, кафеава, бела, виолетова, црвена боја.Можете да изберете боја што ви се допаѓа и да се сподели со вашите семејства или пријатели. [КОЛИЧЕСТВО]пакетот вклучува 5 парови на Анти-лизга eyeglass уво костец во различни бои, Контактирајте со нас веднаш, ако не може да го користат или имате било какви прашања, прашањето ќе биде решено во 24hours.Висок квалитет со силиконска направени, меки и удобни, без оштетување на уво, очила уво перница може да се користи за сите видови на ситуации.

R

Избор на клиент