.

.

Дрвени Пивски Чаши Природни рачно изработени Ретро Браун Дрво Чаша со Рачка за Пиење Вино Чај Кафе Пиво Топли Пијалаци

Дрвени Пивски Чаши Природни рачно изработени Ретро Браун Дрво Чаша со Рачка за Пиење Вино Чај Кафе Пиво Топли Пијалаци

DEN 501.60
Залиха

☛ [Високо-квалитетни материјали] Овој дрвени кригла пиво е направен од високо-квалитет дрво, здрава и еколошки пријателски, не-токсични, дебела и издржливи. ☛ [Голем Капацитет] Овој дрвени кригла пиво има многу голем капацитет, погоден за чај, пиво, вода, сок, млеко и други пијалаци. ☛ [Удобно да се одржи] рачката на оваа дрвени кригла пиво е мазна и круг, и тоа е удобно да се одржи. ☛ [Таписерии изработка] Овој дрвени кригла пиво има исклучителна изработка и исклучителна текстура.Тоа е добар за подарок за пријатели. ☛ [Делокруг на примена] Овој дрвени кригла пиво е широко се користат во барови, KTVs, клубови, ресторани, хотели и семејства.Дрвени Пивски Чаши Природни рачно изработени Ретро Браун Дрво Чаша со Рачка за Пиење Вино Чај Кафе Пиво Топла Drinks Features : [Голем Капацитет] Овој дрвени кригла пиво има многу голем капацитет, погоден за чај, пиво, вода, сок, млеко и други пијалаци.[Удобно да се одржи] рачката на оваа дрвени кригла пиво е мазна и круг, и тоа е удобно да се одржи.[Високо-квалитетни материјали] Овој дрвени кригла пиво е направен од високо-квалитет дрво, здрава и еколошки пријателски, не-токсични, дебела и издржливи.[Таписерии изработка] Овој дрвени кригла пиво има исклучителна изработка и исклучителна текстура.Тоа е добар за подарок за пријатели.[Поле на примена] Овој дрвени кригла пиво е широко се користат во барови, KTVs, клубови, ресторани, хотели и семејства.Спецификација : Боја : Дрво Color Material : Wood Size : 9x10cm/3.54x3.93in Package Вклучува : 1 x Пиво Mugnote : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.

R

Избор на клиент