.

.

Смиреноста во текот на ноќта Инконтиненција Влошки со Крајна Absorbency Екстра Покриеност, 24 Count

Смиреноста во текот на ноќта Инконтиненција Влошки со Крајна Absorbency Екстра Покриеност, 24 Count

DEN 252.00
Залиха

Смиреноста во текот на ноќта Инконтиненција Влошки - нашиот најголем абсорбента контрола на бешиката подлога за екстра заштита, и ден и ноќ.Спиење Безбедна форма со 75% пошироката назад за заштита додека легнал (наспроти Смиреноста Крајната Редовни Влошки).Се апсорбираат-Loc core брзо се апсорбира и се заклучува далеку wetness и мирис, додека Течење-Блок страни се обезбеди извонредна инконтиненција заштита.Unscented, мирис-слободен редовни должина : 16.2 во (40.5 cm).Зачленете се и Зачувување на Самоувереност инконтиненција производи испорачани во дискретна пакување и FSA-право - само се применуваат во НАС.Никој не сака да се грижите за потешки мочниот меур протекување и пренапони инконтиненција.Нови Спокојство Крајната Екстра Покриеност Инконтиненција Влошки се нашиот најголем абсорбента рампа, кои ви даваат доверба и заштита што треба, денот или ноќта.Оваа ноќ подлога обезбедува поголема покриеност и пошироко заштита од било светло мочниот меур течење подлога (во споредба со другите брендирани LBL влошки).НОВИОТ Безбедна Спиење форма карактеристики 75% пошироката назад (во споредба со Самоувереност Крајната Редовни Влошки) за екстра заштита додека легнал, додека Апсорбира-Loc core брзо се апсорбира и се заклучува далеку wetness и мирис.Течење-Блок страни ви даде дискретен и грижете се-слободен инконтиненција заштита и Суво на Допир слој помага да се обезбеди удобност.Овој пакет содржи поединечно завиткани Спокојство преку Ноќ Инконтиненција Влошки со екстра покриеност.Спокојство производи се FSA-право - само се применуваат во НАС.Смиреноста е број еден бренд за мочниот меур протекување врз основа на Нилсен Удел на Пазарот на Податоци.Зачувајте до 15% со Subscribe & Зачувај и бидете сигурни секогаш имаат Спокојство преку Ноќ Инконтиненција Влошки на рака.

R

Избор на клиент