.

.

HQRP 2 Пакет Телефон Батеријата Компатибилен со VTech DS6121-3 / DS 6121-3, DS6121-4 / DS 6121-4, DS6121-5 / DS 6121-5 Cordless Телефон + Увеселителен парк

HQRP 2 Пакет Телефон Батеријата Компатибилен со VTech DS6121-3 / DS 6121-3, DS6121-4 / DS 6121-4, DS6121-5 / DS

DEN 165.84
Залиха

HQRP® 2-Pack Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 2.4 V; Капацитет : 850 m Ah; Ni-Мз;.Останете во контакт со пријателите и семејството и никогаш не ги пропуштајте разговор;.Компатибилен со Оригинална Батерија;. 200 Дена гаранција!Ni MH батерија овозможува повеќе време на разговор по смена и е помалку склони кон меморија ефект.Компатибилен со VTech DS6121-3 / DS 6121-3, DS6121-4 / DS 6121-4, DS6121-5 / DS 6121-5 Cordless Телефон.

R

Избор на клиент