.

.

Ракавица Guard Нови Catcher Клип, Оф-Бела

Ракавица Guard Нови Catcher Клип, Оф-Бела

DEN 142.80
Залиха

Совршени се за одржување на хард капи или уво muffs на вашиот појас кога не е во употреба.Имајте кабли и кабли организирани.Прилепува затворени за да безбедно се одржи предмети.Може да се носи на појас или корселе, го закачи на ѕид или лизна на решетка ѕид.Нови Catcher клип е разноврсна фати-сите за различни алатки и PPE предмети.Што се оригинално дизајнирани како лесен и практичен начин да се остане во чекор со тврд шапка кога не е во употреба, Нови Catcher клипот е всушност повеќенаменски клип кој може да се користи за да се држи чекор со алатки или други Т.Е предмети.Сега се направени со клучалката, Нови Catcher клип може да се носи на појас, го закачи на ѕид или лизна на решетка ѕид!.

R

Избор на клиент