.

.

Queenbox 100 Листови 8.3x11.5in Carbon Copy Хартија, Графит Пренос на Копија на Хартија, Следење на Хартија за Дрво Хартија, Платно, А4 Големина (Црна, Сива)

Queenbox 100 Листови 8.3x11.5in Carbon Copy Хартија, Графит Пренос на Копија на Хартија, Следење на Хартија за

DEN 1130.40
Залиха

Пакетот Вклучува - 100 листови 8.3x11.5in carbon copy хартија, кои се одлични за следење на слики или рамки, го прави создавање дизајни толку многу полесно.Повторна употреба - Јаглерод хартија додадете восок да се направи хартија трајни и почиста да се користи, тоа може да се примени за неколку пати и не дупка со-и illegible или нејасна.Апликации Можете да префрлувате вашите работи на повеќето површини како што се хартија, дрво, платно, керамика, глина, стакло и така натаму. [Забелешка : Не се погодни за ткаенини и шиење проекти.].Заштеда на време - јаглерод следење на хартија може да се поедностави уметности и занаети, намалување на стрес, што го вашиот занаети проекти интересни и пријатно.Корисни Издржливи, можат да се применат за неколку пати Идеален за дома или канцеларија ги користите,може да се користи за да се пронајдат дизајн,модел или слики на платно,хартија,дрво, стакло, метал, керамика, глина .Забелешка : за Било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ви благодариме : Како прегледувач на различни компјутери, бојата ќе имаат мала разлика во споредба со сликите ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење (1 инч=2.54 см, 1 cm= 0.39 инчен, 1cm=10мм ).

R

Избор на клиент