.

.

Бебе Sherpa Маскирани Ќебе,Штркот со Новороденче Bunny Играчки Млеко Шишиња Младата Објект Silhouettes Шетач Цртан филм погоден за носене Пријатна Атмосфера Фрлиле Ќебе за Д?

Бебе Sherpa Маскирани Ќебе,Штркот со Новороденче Bunny Играчки Млеко Шишиња Младата Објект Silhouettes Шетач Цртан

DEN 1137.60
Залиха

Совршена Големина : 50" x 60" ,го прави совршена големина за да се умилкувам на телото со време во гледање ТВ, читање на книга, игри, или да ужива концерт на отворено, и многу повеќе.Исклучително пријатна & топло за возрасни и деца за да притискам во.Ултра Топло Sherpa Ќебе : Една страна 100% супер меки микро кадифен полиестер за мека на допир и другата страна трик на sherpa се задржи топло.кој ви држи топло и удобност.Само се лизга тоа и студ е нема!.Салон Кејп Wrap : Оваа маскирани кејп е дизајн со топла sherpa обвивка, мазна руно површината и кадифен sherpa уреденост.Худ држи главата и рацете топли кога во зиморничав времето.Совршен Подарок За Сите : погоден за носене poncho ќебе е сладок подарок за вашето семејство, деца, пријатели и колеги.Совршен за Денот на Вљубените подароци, Роденденски подарок, Мајка Ден е подарок, подарок за денот на Благодарноста, Божиќ подарок, Нова Година и сите Празник подароци.Лесно да се Грижи : Машина за миење ладно, собори сува посебно на ниска температура.Премиум фрли ќебиња кревет ќебе ткаенини дома accents1.Snuggie тв ќебе со hooden2.Премиум руно погоден за носене ќебе throw3.удобно разноврсна ќебе фрли за home4.lounging ќебе тв ќебе со mobility5.ќебе со телефонот pocket Skin Friendly The маскирани ќебе е направен со супериорен микрофибер руно фланелен боксери, тоа е мека, fuzzy, пријатна, бушава, лесни.Заврши вашето тело во супер-меки ќебе качулка и тоа ќе ви се задржи топло во секое време.Моден Design3 D дигитални печатени погоден за носене ќебе без исчезнува.Моден дизајн во различни бои, на погоден за носене ќебиња може да додадете бои во вашиот дом.Идеален за да ви атмосфера додека lounging и гледање тв, Можете да го носат додека ги читате, играње, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА на кревет, троседот итн.Притискам стил ТВ ќебе со ракави е супер plushy, пријатна погоден за носене фрли дека избрана кадифен Sherpa руно на задната страна да ги задржи ќе остане топла и пријатна од глава до пети во ладно време.Тоа е достапна во разни бои да се избере.Доаѓа во чување на торба за погоден за носене ќебе пакување, совршен за одмор подарок, Мајка Ден е Подарок, подарок за денот на Благодарноста, Татковци ден, Божиќ подарок.Грижа Инструкции : Рака мие во cold Package Вклучувајќи : 1x погоден за носене Sherpa Фрлиле Ќебе.

R

Избор на клиент