.

.

Beerty Мултифункционален Бања Туш Полица на Ѕидот Монтирани Организатор Кошница Без Дупчење за Бања, Кујна Меморирање Простор за Заштеда на енергија

Beerty Мултифункционален Бања Туш Полица на Ѕидот Монтирани Организатор Кошница Без Дупчење за Бања, Кујна Меморирање

DEN 174.24
Залиха

Направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, здрави, силни и издржливи.Лесна лепило дизајн, стабилна стап, силна носивоста.Складирање организатор рек прави вашата соба уредна и чиста .Тоа, исто така, стапови тесни за туширање ѕидови за употреба како бања организаторот.Мулти-цел управување , одлична за одржување шминка, естетска, condiment шишиња, шампон, туш гел, и така натаму.Заштедува простор за спалната соба , кујна и бања прибор, тоа е многу функционална.Направени од ПЕТ материјал, здрави, силни и издржливи.Лесна лепило дизајн, стабилна стап, силна носивоста.Складирање организатор рек прави вашата соба уредна и чиста.Тоа, исто така, стапови тесни за туширање ѕидови за употреба како бања организаторот.Мулти-цел управување, одлична за одржување шминка, естетска, condiment шишиња, шампон, туш гел, и така натаму .Заштедува простор за спалната соба , кујна и бања прибор, многу функционално.Складирање Полица само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.

R

Избор на клиент