.

.

XD Дизајн Elle Мода Анти-Кражба Ранец (женска Торба)

XD Дизајн Elle Мода Анти-Кражба Ранец (женска Торба)

DEN 2400.00
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Faux Кожа.Патент затворање.Патуваат безбедно, патување во стил со Elle Мода Анти-Кражба ранец!.Скриени Патентите & Скриени Џебови.Cut-Отпорен на Вода и-Отвратителен Ткаенина.Лесни Faux Кожа Материјал.Обемот на 6.5 L со Поместена Таблета Оддел дека држи да 9.7" паметни уреди.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направен од вода-отвратителен ткаенина.Лесен.Faux кожа материјал.Cut-доказ : заштитени со PP одбор како и на внатрешниот слој.

R

Избор на клиент