.

.

LD Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 14 C5011DN (Црна)

LD Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 14 C5011DN (Црна)

DEN 967.20
Залиха

За Употреба Во HP Color Копир 610 Боја Инкџет КП : CP1160, CP1160tn Office Jet : 145, 7110, 7110 A2 L, 7110xi, 7130, 7130xi, 7140, 7140xi, D125, D125xi, D135, D135xi, D145, D155, D155xi. 100% Задоволството & ДОЖИВОТНА Гаранција.Професионално remanufactured со LD Производи.Страница Принос : 1,050* рок на траење : 12-18 Месеци *Просек кертриџ страница принос во согласност со ISO IEC 24711. Сите LD компатибилни и remanufactured касети се квалитетни тестирани за да се обезбеди долготрајна употреба и храбар, живописни печати на секоја страница.

R

Избор на клиент