.

.

KAPUCTW Ѓердан Транспарентен Airbag за Samsung Галакси A22 4G Случај 6.4 - Моден Јасно TPU Мобилен Crossbody Телефон Мобилен Капакот на Држачот со Папочната Врвка за Врат Lanyard, Заштитна

KAPUCTW Ѓердан Транспарентен Airbag за Samsung Галакси A22 4G Случај 6.4 - Моден Јасно TPU Мобилен Crossbody Телефон

DEN 215.76
Залиха

Пакет содржи : 1 x, Samsung Galaxy A22 4 G Јасно Транспарентен Случај+ 1 x Crossbody Ѓердан Рака Lanyard.Изберете ја вашата омилена јаже да го красат на вашиот телефон.Флексибилни и издржливи, овој додаток кој помага во секојдневниот живот со стил и практичност, удобно прилагодување на секое движење момент.Можете да го отстраните прашка ако не ви е потребна.На KAPUCTW СЛУЧАЈ на промени како што се справи со нашиот најголем користи сопственост.тоа може да се прилагоди за да ја саканата должина флексибилно.ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за мали деца.поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера.Производите, според тоа, може да претставуваат помали разлики помеѓу нив.На пример, Ако треба да се стави на телефонот во вашата торба, може да оттргне јажето од поклопец.Детали : - ППМ кабелот : силен и отпорен на оштетувања од вода, лесни и издржливи - Месинг : висок квалитет на месинг акценти со мазна завршница - Анти-шок стабилна случај TPUX Рака : 160cm долго.Без разлика дали е за танцување, готвење, на работа, или во одење, на KAPUCTW СЛУЧАЈ е корисно за ситуации кога се hands-free е потребно.Ве молиме да користите заштита.Ве молиме забелешка : ѓердан се собраа во со рака.

R

Избор на клиент