.

.

Мешани Лажни Трепки Екстензии Mink Око Трепките Индивидуални Природни Шминка Eyelash Резерви се Меша Должина во Една Лента од Yelix (0.05 mm Дебелина D Навивам 8-14mix)

Мешани Лажни Трепки Екстензии Mink Око Трепките Индивидуални Природни Шминка Eyelash Резерви се Меша Должина во

DEN 143.76
Залиха

Точка име : Мешани Должина Eyelash Екстензии, 16 Редови/Фах.Суров Материјал : 100% рачно изработени faux mink, меки и удобни за носење, без да го оштети вашиот сопствен трепките.Боја : Црна Димензии : од 0,05 mm Дебелина D Навивам 8-14mm Мешани Должина.Употреба : тие се погодни за партиски и лични шоу, cosplay, или празник шминка, совршено се користат за шминка салон, eyelash мито обука.Игран : лесно за мито, и многу меки се чувствуваат, совршен навивам стил за долго време, ќе се направи вашите очи гледам повеќе светла и атрактивен бидејќи на своите уредно и густа дизајн.Постојат 4 должини во една лента, 8mm/10мм/12mm/14mm, така што може да се доживее различни должини ефект со една лента цена.Не би бил тоа прекрасно?Тоа е вашиот најдобар избор.Додади во Кошничка и да Купам вашиот шармантен трепките сега без сомнение!Информација за производот : ★Име : Мешани Должина Eyelash Екстензии ★Боја : Црна ★Материјал : Faux mink ★Навивам : D : D Навивам ★Должина : 8-14mix - 8мм×3, 10мм×5, 12mm×5, 14mm×3, 16 редови ★Дебелина : 0.05 mm 1.Yelix единствена цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со исклучителни производи и прекрасен купување искуство, ние секогаш сме подготвени да ви помогнат. 2.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ние ќе се обиде да ги реши сите прашања и да се осигурате дека вашата целосна наплата.Ви овозможува ризик-бесплатно купување. 3.Сет трговија на големо цена или голема количина, ве молиме да се чувствуваат лесно да контактирате со нас. 4.Ние, исто така, ја прифати клиентот персоналните сопствени дизајни и ОЕМ или ODM дизајн наредби.Кликнете на Додади во Кошничка Копчето за Сега!.

R

Избор на клиент