.

.

AISSO Кошарка фудбал Фудбал Отпечатоци Мека Пријатна Атмосфера Ќебе Фрли за Кревет, Кауч Троседот Пикник Кампување Плажа, 150×100cm

AISSO Кошарка фудбал Фудбал Отпечатоци Мека Пријатна Атмосфера Ќебе Фрли за Кревет, Кауч Троседот Пикник Кампување

DEN 551.76
Залиха

Големина : 150x100 cm/59.0x39.3 инчи.Направени од Високо-густина полиестер со фини влакна, супер меки, но екстремно издржливи.Пријатна Топла : Дали сакате да го користите во клима област или зимски употреба, фрли ќебе ќе обезбеди топлина и одлично искуство.Одлично за внатрешна и надворешна.Флексибилност : Погоден за сите годишни времиња, се применуваат за кревет, троседот, канцеларија, каучот, кампување, итн.Имајќи топла како и обезбедува добра допир чувства.Совршен подарок : Ова ќебе е desigh за внимателен се грижат лични присутни на оној што сакаше, за бебиња, деца, мајки и татковци, валентин.Исто така, може да се роденден празници свадба денот на Благодарноста Божиќ Подароци.Лесно Грижа и Одржување : Машина за миење со ладна вода, на нежен циклус.Собори сува на ниска топлина.Не железо.AISSO Мека Пријатна Атмосфера Фрлиле Ќебе Спецификации : Големина : 150x100 cm/59.0x39.3 во Тежина : 405g Материјал : Микрофибер полиестер ткаенини Еден двострано печатење, двострано достапни Пакет Вклучува : 1x Топло Фрлиле Ќебе Топло совети : 1)вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2)ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3)Нормално, ние ќе брод во 1-3 дена според вашата нарачка статус, и тоа ќе биде потребно за 2-3 недели, за да пристигнат на вашата страна. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

R

Избор на клиент