.

.

Кабел Организатор, Двојно Рака Дизајн за Обезбедување на Кабли да Полначи. Електронски Клип Кабелот Организаторот. MacBook, iPad и iPhone се Компатибилни. (Големи, Бери Розо?

Кабел Организатор, Двојно Рака Дизајн за Обезбедување на Кабли да Полначи. Електронски Клип Кабелот Организаторот.

DEN 191.76
Залиха

Едноставно рака на електронски мозок организатор на вашиот апарат и безбедна кабли со флексибилни рака.Одговор : Да, нашиот појас врски дизајниран за удобно да управувате со кабли или комплет или завиткани околу полначот адаптери со никакви проблеми.Одговор : Да, нашиот појас врски имаат премија силикони слоевит дизајн кој dissipates топлина ефикасно и отпорен на топлина до 220℃ / 428℉.Таа дури и ги прави прекрасен подарок идеја!.Ние донесе стилот, функцијата и ергономија заедно за најдобар кабел организаторот.Нашите Патување Полначот Организатор е најдобриот додаток за одржување на кабли, кабли и полначи информации за чисти и од надвор на штети начин на постоење заплеткано хаос.LT ДОВЕДЕ ТРЕНД Дизајн носи најсофистицираните електроника организаторот за канапи, кабли, и полначот организација.На LT Доведе Тренд Појас Вратоврска Кабел Winder е корисен патување полначот организатор дека може да заврши речиси секој електронски полначот во уредни и модерен стил.Прашање : дали Е ова отпорни на топлина?.Одговор : LT Доведе Тренд Појас Вратоврска Кабел Winders се направени од високо-сила и флексибилни силиконски материјал за многу безбедна заклучување акција.На посебна површина слој го задржува Појас Им се чисти и покрај секојдневна употреба.Три достапни големини.Ве молиме проверете подолу, кои големина варијација најдобри важи за вашиот кабелски организатор потреби.Прашање : Може ова се врзуваат со полначи кабли врзани или завиткани околу полначи?.Прашање : Може кабел вратоврска водат да се сместат поголем кабли?.Еден Минималистички пристап да се Користи за Складирање со наградуван дизајн и функција.Своите минималистички дизајн го прави ова патување полначот организатор лесен за употреба во управувањето со кабли и жици за метежот-слободен полначи.Нема повеќе простор за губењето на мозок и кабел уреди за складирање.Комплет, Мистерија, или Winder организатор како ви се допаѓа.На LT Доведе Тренд Појас Вратоврска Кабел Winders се издржливи и растеглив бендови.Тоа е тока тип вратоврска заврши со изграден во должина корекција.На Силиконски рака се протега од 22-40cm.Се вклопува во сите други полначи рамките 9.Може да се однесува на нашиот држачи за компатибилност на мапата за да се утврди кој појас вратоврска модел работи за вас.

R

Избор на клиент