.

.

labwork Електрични Вакуум Пумпа Моќ Кочница Бустер Помошни Пумпа Собранието Замена за ГМ Кадилак

labwork Електрични Вакуум Пумпа Моќ Кочница Бустер Помошни Пумпа Собранието Замена за ГМ Кадилак

DEN 1367.76
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Го замени Дел Број : 20804130, 20939309, 31317530, 009428081, 20914523, 178-0884, 20997418, 009428-08, 26110 FJ00. Директна замена, нема промена е потребно.Вакуум пумпа натпревари вклопуваат и во функција на оригинална опрема пумпа да се врати на работа на вакуум-управувана функции.Овој производ е дизајниран и тестирани за да се обезбеди највисок степен на изведба и употребливост - под екстремни услови - за барање на корисниците.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја компатибилноста и спецификации пред да нарачате.Fitment : За GMFor Volvo XC 90 For 72 GMC K1500 For Chevrolet Swift For Buick For Cadillac For 15-16 СУБАРУ FORESTERReplace Дел Број : 20804130 20939309 31317530 009428081 20914523 178-0884 20997418 009428-08 26110 FJ00 Rated Напон : DC 12 VMounting Изолатори се Вклучени : Yes Notes : DC Напојување 12 VNotice : ве Молиме бидете сигурни да се споредат внимателно со фотографиите и проверете дел број пред да го купат предмети.

R

Избор на клиент