.

.

Обичај Biogenic Системи CM615 Нерѓосувачки Челик Градите Решетката за 3 x 5.5 x 2 Цевка, 50-Клетка, 1,5 ml Microtube Кутии, 2 Кутии на Полица, 12 Кутија Капацитет

Обичај Biogenic Системи CM615 Нерѓосувачки Челик Градите Решетката за 3 x 5.5 x 2 Цевка, 50-Клетка, 1,5 ml Microtube

DEN 2845.68
Залиха

Изработени од нерѓосувачки челик. 1,5 m L Microtube Кутии. 2 Кутии на Полица.Земја на потекло : сад.Во прилог на употреба при ниски температури замрзнувач опрема, ние снабдување со исправени замрзнувач полици, градите замрзнувач полици, течен азот замрзнувач полици, канистри / касети и рамки, како и лабораториски кутии и dividers.By разбирање на потребите на биотехнологијата индустрија, Обичај Biogenic Системи обезбедува супериорни лабораториска употреба при ниски температури замрзнувачи и целосна контрола на залихите рек системи кои поддржуваат ветеринар, хортикултура, лекови, индустриска, научно-истражувачки лаборатории и банки.

R

Избор на клиент