.

.

Rehomy 6Pcs Нерѓосувачки Челик Ice Cube Виски Вотка Камења Топка Мраз Чилер Камен Пиво Вино Ладење топчиња со ист

Rehomy 6Pcs Нерѓосувачки Челик Ice Cube Виски Вотка Камења Топка Мраз Чилер Камен Пиво Вино Ладење топчиња со ист

DEN 986.40
Залиха

1.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, без мирис и flavorless, здрава и user-friendly. 2.Лесно да се чисти и да работат, да го стави во фрижидер по чиста, кул тоа за 2-3hours, и таа е подготвена за вас во секое време. 3.Веднаш студ вашиот алкохол или пијалоци без разредување.долгорочни ладење без топење, го задржуваат оригиналниот вкус на пијалаци.Карактеристики : 1.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, без мирис и flavorless, здрава и user-friendly. 2.Лесно да се чисти и да работат, да го стави во фрижидер по чиста, кул тоа за 2-3hours, и таа е подготвена за вас во секое време.3.Веднаш студ вашиот алкохол или пијалоци без разредување.долгорочни ладење без топење, го задржуваат оригиналниот вкус на пијалаци.4.Мазна заоблени рабови дизајн, не е лесно да се бори за време на чистење.Исто така, топката форма ice cube сакајте нула очила или боли устата.5.Совршен подарок за пијат љубовници, погоден за домашни, кафуле, паб клуб, партијата на серверот.Muti-функционални, може да се стави во вашиот топол чај или кафе, како и.Спецификации : Предмет Тип на : Нерѓосувачки Челик Ice Cube Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Size : Дијаметар 25.4 mm/1inch Thickness : 1mm/0.1 инчен Пакет Листата : 6* не' Рѓосувачки Челик Ice Cube Пакет Листата : 6* не ' Рѓосувачки Челик Ice Cube.

R

Избор на клиент