.

.

Augiimor Кабинет Хардвер Knob 0.71(18mm) Кол Кабинет Knob Модерна Круг Повлекува Хардвер Кабинет Фиока Knob (5PCS Сребро)

Augiimor Кабинет Хардвер Knob 0.71(18mm) Кол Кабинет Knob Модерна Круг Повлекува Хардвер Кабинет Фиока Knob (5PCS

DEN 117.60
Залиха

【Производ Функција】 : Сребро кабинет хардвер knob се 0.71"(18mm) Дијаметар, Поединечно. 【Novelly Дизајниран】 : Круг кабинет копчиња се и функционални и направи атрактивна прилог на вашата кујна, бања и дома. 【Производ Функција】 : Кабинет копчиња се направени од високо квалитетен материјал, единствена црвена бронзена боја метал кабинет се справи со која ќе биде многу повеќе луксузни за вашиот дом кабинет како се справи. 【Совршен Прилог На Било】 : Кујната кабинет, мебел врата, ковчегот, биро фиока, гардероба фиоки, чевли кабинет, градите, bookcase и многу повеќе. 【Ризик Гарантира】 : ќе се добие целосен безусловна гаранција за враќање на парите, ако не сте задоволни со овој производ .Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете најмногу задоволителни резултати.Спецификација Материјал : Метал.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Вкупна Големина : 23 x 18mm/0.91 x 0.71 инч .Пакетот Вклучува : 5 PCS x Повлече Копчиња (Монтажа завртки се вклучува).Топло Совети 1.Поради рачни мерења на локации, може да има мала грешка во големина. 2.Поради светлината на слика и изгледот на екранот, на боја на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ако не се апсолутно љубов ги споделите со нас и ние ќе рефундирање на вашите куповна цена БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША!Ние сме толку сигурни ќе ви се љубовта на нашите производи.Ова е нашата доверба во квалитетот на производот и посветеност на клиентите.

R

Избор на клиент