.

.

Omenluck 2 Парчиња Ѕид Монтирани Свитлива Бања Влечки Рек Дом Девојки Чевли Завршувањето

Omenluck 2 Парчиња Ѕид Монтирани Свитлива Бања Влечки Рек Дом Девојки Чевли Завршувањето

DEN 199.68
Залиха

Големина : Затворена : 26.5 * 4 * 6cm Проширена : 49 * 4 * 6cm Боја : сива боја.материјал : Високо-квалитетна пластика.Издржливи, простор за заштеда, лесно да го инсталирате, едноставен дизајн, да зачувате простор и да се направи вашиот дом повеќе чисти.На уникатен дизајн го прави овој пантофли стојат и двете лесен и удобен.Тоа може да се направи поголемиот дел од секој простор.Погоден за повеќето чевли големина и тежина,како што се кожни чевли, патики, високи потпетици, влечки, сандали, детски чевли и така натаму.Широко се користи во кујни, бањи, дневни соби, балкони, итн.Опис на производот Materical:пластични Големина : Затворена : 26.5 * 4 * 6cm Проширена : 49 * 4 * 6cm Пакет се Вклучени : 2 x Број на Полици.

R

Избор на клиент