.

.

SDENSHI 50x за Еднократна употреба за Чистење со Крпа Хартиени Крпи Повеќенаменски Неткаени Ткаенини Не-Плетени Кујна - Црвена

SDENSHI 50x за Еднократна употреба за Чистење со Крпа Хартиени Крпи Повеќенаменски Неткаени Ткаенини Не-Плетени

DEN 169.92
Залиха

Не-плетени ткаенини материјал, добра апсорпција на вода, нема crumbs, мека и издржливи.Материјал : Не-плетени Ткаенини.Димензии(прибл.) : 19x30cm/ 7.48x11.8inch.Вкупна Должина : 15 милиони/ 49.2 Ft. 50 Листови/ Ролна, за еднократна употреба дизајн, може да се намали за да ги задоволат вашите потреби, лесен за употреба.Широк спектар на апликации, најдобри чистење алатки за кујна, бања, сад, сад, штип итн.Влажни и суви двојна употреба, ја апсорбира водата брзо, не предизвикува оштетување на кожата на садовите, не остатоци дамки.Опис : - Не-плетени ткаенини материјал, добра апсорпција на вода, нема crumbs, мека и издржливи. - 50 Листови/ Ролна, за еднократна употреба дизајн, може да се намали за да ги задоволат вашите потреби, лесен за употреба. - Влажно и суво двојна употреба, ја апсорбира водата брзо, не предизвикува оштетување на кожата на садовите, не остатоци дамки. - Широк спектар на апликации, најдобри чистење алатки за кујна, бања, сад, сад, штип итн. - Материјал : Не-плетени Ткаенини.Димензии(прибл.) : 19x30cm/ 7.48x11.8inch.Вкупна Должина : 15 милиони/ 49.2 Ft.Пакетот Вклучува : 50 Pcs/Ролна за Еднократна употреба Чистење Cloth Note : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Избор на клиент