.

.

BESPORTBLE 2 парчиња Оган Компресор Цевка од Нерѓосувачки Челик камперски оган Алатка Гради Оган Алатка за Пикник Кампување Пешачење

BESPORTBLE 2 парчиња Оган Компресор Цевка од Нерѓосувачки Челик камперски оган Алатка Гради Оган Алатка за Пикник

DEN 1891.20
Залиха

Лесно да се носат : цевка со расклопна дизајн,може да се здипли во џеб големина за лесно носење и чување.Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржливи и трајни за употреба.Лесно е да експлозијата на огнот : оган цевка може да ви помогне лесно удар во воздух за да bonfire,повеќе делови дизајн го прави тоа не жешка или дури и изгори кога ќе го користите.Широка примена : удар оган цевка е погоден за употреба на отворено,кампување,планинарење и други активности на отворено.Високо квалитетен материјал : оган цевки се изработени од квалитетни нерѓосувачки челик со висока цврстина,анти- ' рѓа,отпорни на топлина и трајни производи за долго време се користи.Description Made на квалитетни нерѓосувачки челик, со голема сила, анти- ' рѓа, отпорни на топлина и трајни производи за долго време се користи.Расклопна дизајн, може да се здипли во џеб големина за лесно носење и чување.Може да ви помогне лесно удар во воздух за да bonfire, повеќе делови дизајн го прави тоа не жешка или дури и изгори кога ќе го користите.Функција - Боја : Сребро.- Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.- Големина : 48.5 x 1.2x1.2cm.- Високо квалитетен материјал : оган цевки се изработени од квалитетни нерѓосувачки челик со висока цврстина,анти- ' рѓа,отпорни на топлина и трајни производи за долго време се користи.- Лесно да се носат : цевка со расклопна дизајн,може да се здипли во џеб големина за лесно носење и чување.- Лесно е да експлозијата на огнот : оган цевка може да ви помогне лесно удар во воздух за да bonfire,повеќе делови дизајн го прави тоа не жешка или дури и изгори кога ќе го користите.- Широка примена : удар оган цевка е погоден за употреба на отворено,кампување,планинарење и други активности на отворено.- Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржливи и трајни за употреба.Пакет Including2 x Удар Оган Цевки.

R

Избор на клиент