.

.

bonmedico Ортопедски Седиште Перница Големи Дом Канцеларија Не се Лизга & Мемориска Пена Седиште Перница за Ублажување на Грбот, Ишијас & Coccyx/Tailbone, за Канцеларија Стол П?

bonmedico Ортопедски Седиште Перница Големи Дом Канцеларија Не се Лизга & Мемориска Пена Седиште Перница за Ублажување

DEN 714.96
Залиха

На мемориска пена и еластичен гел седиште перница е голема како канцеларија биро стол перница дома или на работа, компјутер стол перница, home office, јадење или кујна, стол перница, троседот седиште перница или количка, седиште перница и камион.Практична Назад и Биро Вежби.Мерења на овој голем седиште перница : 18.Ние во bonmedico ги поставиле самите себе задачата на активно зголемување на вашата индивидуална благосостојба и квалитетот на животот.На ергономски и голем стол перница се препорачува до тежина од 309 lb. ✔ ХИГИЕНСКИ И ГОЛЕМИНА На : дише мрежа перница поклопецот на оваа канцеларија стол седиште перница е пренослив. ✔ РАЗНОВРСНА : Други стандардни перниците може да се обемни и тешко да се управуваат, но bonmedico coccyx седиште перница може да се користи насекаде.Сите За Седење.

R

Избор на клиент