.

.

Жичен Глувчето USB - 2 Пакет Пакет Corded Глувци Поставите Multipack за chromebook Лаптоп asus dell Леново Компјутер, компјутер, mac училници Училиште Децата Студентите Office Travel - со Торб

Жичен Глувчето USB - 2 Пакет Пакет Corded Глувци Поставите Multipack за chromebook Лаптоп asus dell Леново Компјутер,

DEN 239.76
Залиха

12 месец кавга-бесплатно гаранција!Не двоумете се да не контактирате со било која тема.Ние ќе наплата или да го замени без прашања праша!.Ниско-триење база глајд модели непречено над сите површини.Симетрични Дизајн го прави погодно за двете лево и десно раце.Вие секогаш ќе треба жичен глувчето за кога BT или безжична не успее.Овој USB Глушец работи само парична казна.Тоа глајд модели над повеќето мазни површини.Одлично за игри на среќа и продуктивноста.Добар квалитет, совршена големина и чувствителност.Не користете го глувчето за игри, но за графички дизајн.Јас поминуваат безброј часови со овој глушец во мојата рака секој ден.Јас никогаш не чувствував никаква нелагодност или fatique.Глувчето е цврсто изграден.Одличен производ и многу добра цена .Одлична услуга и испорака.Јас користете го глувчето за обичен лаптоп.Јас бев само уморни од постојано замена на батерии Тоа е добра вредност за функцијата тоа дава Една копчето од двете страни на scrolly-thingie.На лизгање воланот ги артикулира така што не летаат по целиот страница.Нема потреба за mousepad ако го користите глувчето на рамна, чиста површина.

R

Избор на клиент