.

.

Nuovoo Кујнски Мијалник Caddy Организатор Сунѓерот Носителот на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Rack(Монтажни Крпа Rack),Потоне Фах Drainer Управување со Отстранлив Мозоци Пан (Сребр?

Nuovoo Кујнски Мијалник Caddy Организатор Сунѓерот Носителот на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Rack(Монтажни Крпа Rack),Потоне

DEN 287.76
Залиха

Анти- ' рѓа & Анти-корозија : Висок квалитет, од нерѓосувачки челик SUS304 материјал, може да биде ставен крај на кујнски мијалник и бања се мијат слив, и може да се користи безбедно.Отстранлив Капе Фах : Тоа е лесно да се отстрани капе лента да шутнат од вишокот на вода наместо оставајќи огромен pundle на вашиот рецепт.Плус, можете да чиста потрошувачка пан и сунѓерот caddy кога сакате и темелно чистење е обезбедена.Монтажни дизајн : структурата е стабилна и издржливи, мијалник складирање решетката е лесно да се движат, партал hanger се монтажни, и тоа може да биде отстранет кога не се во употреба за да се зачува простор.Погоден за Организирање на Предмети : Како сунѓери, брише, миењето на рацете течност, мали четки, златен конец топки, итн.Тоа е добар помошник за вас да се среди остатоци.Таквите Потрошувачка : Чувајте ги вашите сунѓери/крпи правилно да се исуши.Потрошувачка дупки се спречи вода од собирање и креираат здрава средина за воздух да тече слободно.Nuovoo сунѓерот држачот е изработен од нерѓосувачки челик, Рѓа-отпорни.Едноставен изглед, шупливи дното дизајн им овозможува на водата да се исцеди, па влажни сунѓери се исуши брзо.Доволно простор за сунѓер, сад стапче, рака сапун, и јадење сапун, чувајте ги сите на вашиот мијалник essentials оди во една компактна место, направи кујнски мијалник суви, чисти и средена.Дизајниран да се одржи сунѓер, сапун, четка, крпа, челична волна, и повеќе.Исто така, таа има виси бар за јадење-крпа.Со својот пренослив мозоци фах, да ги задржи вашите чистење алатки далеку од валкана вода. 1 X Потоне Caddy Организатор, 1 x Отстранлив Лента (ЗАБЕЛЕШКА : Не се вклучуваат сапун фармацевт и сунѓер).Димензија 7.08 x 3.94 x 3.54 инчи.

R

Избор на клиент